iPhone w sieciach T-Mobile, Orange i O2
22 sierpnia 2007, 09:55Jak donosi Financial Times, koncern Apple podpisał umowy na rozprowadzanie iPhone’a z trzema europejskimi sieciami. Wybór firmy Jobsa padł na T-Mobile, Orange i O2.
Androida czeka pierwszy poważny test?
12 stycznia 2011, 17:55Część analityków uważa, że niedawny debiut iPhone'a w sieci Verizon znacząco spowolni podbój amerykańskiego rynku przez Androida. W ostatnim czasie system Google'a odnosił imponujące sukcesy i szybko zdobywał rynek.
Ulepszony iPhone i okulary do wirtualnej rzeczywistości w przyszłorocznej ofercie Apple'a?
22 października 2019, 09:19Nadchodzący rok zapowiada się niezwykle ekscytująco dla miłośników Apple'a. Po długotrwałym uśpieniu koncern z Cupertino może pokazać kilka interesujących innowacji.
Ostrożnie z iPhone'em
24 listopada 2007, 12:03Brytyjscy specjaliści ostrzegają, że osoby, które używają iPhone’a przez długi czas przy niskich temperaturach narażają się na RSI (repetitive strain injury). Choroba ta związana jest z długotrwałym przebywaniem w jednej, często nienaturalnej, pozycji.
iOS i Android zapisują, gdzie przebywał użytkownik
22 kwietnia 2011, 11:45Okazuje się, że nie tylko iPhone zapisuje w osobnym pliku historyczne dane o lokalizacj telefonu. Robi to też system Android. W ubiegłym tygodniu specjaliści poinformowali, że iPhone, w tajemnicy przed użytkownikiem, zapisuje w specjalnym pliku informacje dotyczące lokalizacji telefonu.
Gadżety groźne dla Sieci
9 maja 2008, 10:37Zdaniem Jonathana Zittraina, profesora z Oxford University, rosnąca popularność takich gadżetów jak iPhone, Blackberry czy Xbox zagraża Internetowi. W swojej książce "The Future of the Internet and How to Stop It" profesor pisze, że tego typu "sterylne" - jak je nazywa - urządzenia, zabijają kreatywność i zmieniają internautów w pasywnych użytkowników technologii.
Zobacz reklamę, odbierz nagrodę
28 kwietnia 2011, 08:24Dzięki aplikacji IntoNow użytkownik iPhone'a może odebrać butelkę Pepsi w zamian za obejrzenie reklamy tej firmy. Jak informują przedstawiciele usługi IntoNow, to pierwszy przykład użycia technologii, która zasypuje przepaść pomiędzy reklamą w telewizji a rzeczywistym produktem.
Chcesz używać iPhone'a? Zostań klientem iTunes
14 czerwca 2007, 13:08Osoby, które kupią iPhone’a będą musiały założyć konto w sklepie iTunes, by aktywować telefon. Informacja taka pojawiła się na stronie Apple’a. Abonentom AT&T nie wystarczy więc, że będą klientami telekomunikacyjnego giganta (przypomnijmy, że AT&T ma pięcioletni kontrakt na wyłączność z firmą Jobsa).
Windows Phone pokonał iPhone'a na siedmiu rynkach
28 marca 2013, 09:59Firma analityczna IDC poinformowała, że na niektórych rynkach Windows Phone pokonał... iPhone'a w wielkości sprzedaży. System Microsoftu spisał się lepiej w kilku regionach. To niewątpliwie dobra wiadomość dla koncernu z Redmond, jednak trudno mówić o wielkim sukcesie, gdyż wspomniane regiony to przeważnie niewielkie rynki
iPhone OS i Android zyskują, Windows Mobile traci
23 lutego 2010, 17:30Android oraz iPhone OS były najszybciej zyskującymi rynek platformami mobilnymi w roku 2009. Windows Mobile stracił swoją trzecią pozycję na rzecz systemu Apple'a.

